خدمات الو سمعک

خدمات الو سمعک

خدمات الو سمعک

مرکز  شنوایی سنجی و خدمات « الو سمعک » توسط دکتر رامین صالحی مدیریت و ارائه خدمات می نماید.

در صورت مشکل در شنوایی و ناراحتی در گوش خود و  پس از مراجعه شما، این خدمات به ترتیب انجام  خواهد گرفت:

۱- معاینه و شنوایی سنجی : مشکل شنوایی و ناراحتی در گوش، توسط دکتر، معاینه و بررسی کامل خواهد شد. لذا  بهتر است مشکل شنوایی و گوش خود را با جزئیات توضیح دهید تا در پایان، نتیجه مطلوب بگیرید.

۲- مشاوره و معرفی سمعک: دکتر پس از معاینه کامل و  شنیدن توضیحات شما، مشاوره و توضیحاتی مفصلی به شما ارائه میدهدو چنانچه نیاز به سمعک داشته باشید سمعک مناسب را پیشنهاد میدهد. پس شما میتوانید تمام موارد مورد نظرتان را در مورد استفاده از سمعک از دکتر سوال نمایید.
الوسمعک، پخش و خدمات کلیه سمعک های معتبر  را انجام می دهد. بنابراین سمعک های پیشنهادی از کمپانی های معتبر دنیا و با بالاترین کیفیت و کارآیی و سمعکی با قیمت مناسب هستند. سمعک زیمنس، سمعک برنافون، سمعک اتیکن، سمعک یونیترون، سمعک فوناک از جمله برندهایی پیشنهادی الو سمعک هستند. قیمت سمعک هم در مشاوره  به شما اعلام می شود.

۳- تجویز سمعک مناسب: در این مرحله دکتر توضیحات شما و نتیجه معاینه مشکلات شنوایی و در نظر گرفتن نوع و قیمت سمعک، سمعک مناسب را برای شما تجویز مینماید.

۴- قالب گیری سمعک: سمعک باید مناسب گوش باشد پس راحتی قرارگیری آن بسیار مهم است که کاربر، احساس راحتی نماید. پس با توجه به کانل گوش، سمعک مختص شما قالب گیری خواهد شد.

 

 

الو سمعک

۵- تهیه و ساخت سمعک: سمعک قالب گیری شما تهیه و ساخته خواهد شد و برای شما تست خواهد شد تا قرارگیری و راحتی مطلوب داشته باشد و چنانچه مشکلی مشاهد شد، اصلاح آن انجام شود.

و مـرحلـه آخـر

۶- تنظیمات اولیه سمعک: سمعک آماده شده با دستگاه خاص، برای رفع مشکل سنوایی شما و دریافت بهتر صدا، تنظیم میشود. این تنظیم تا آنجا انجام می شود که کاربر احساس مطلوب داشته باشد. این تنظیمات اولیه خواهد بود و چنانچه تنظیم مجددی در ادامه بکارگیری سمعک نیاز باشد، توسط الو سمعک انجام خواهد شد.

طبیعی است که نتیجه کیفیت مناسب سمعک در پایان کار، به معاینه دقیق در مرحله اول بستگی دارد و اینکه شما مشکل خود را کامل بیان نمایید. سمعک های متفاوت از نظر برند و قیمت، تفاوتی هایی در کارآیی و کیفیت دارند. و این موارد حتما در مرحله سوم یعنی تجویز سمعک توسط دکتر مطرح خواهد شد.

« الو سمعک » خدمات سمعک و شنوایی سنجی را در سه مرکز در تهران توسط دکتر صالحی، ارائه می دهد. مرکز خدمات سمعک پاسداران، مرکز خدمات سمعک سعادت آباد، مرکزخدمات سمعک ولی عصر (بالاتر از میرداماد).برای اطلاعات تماس بیشتر می توانید به صفحه «  تماس با ما » مراجعه نمایید. با توجه به اینکه الو سمعک پخش و خدمات سمعک را انجام می دهد بنابراین از نظر قیمت سمعک و خرید سمعک انتخاب های مناسبی خواهید داشت و برای معاینه و مشاوره با شماره ۹۱۳۱ ۱۳۴ ۰۹۱۲  و ۹۱۳۱ ۱۳۴ ۰۹۲۰  تماس حاصل فرمایید.